Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Власні торгові марки
ТМ від а до я
Ми вже близько двадцяти років впевнено працюємо на ринку канцтоварів України. За цей час ми встановили тісну і взаємовигідну співпрацю з виробниками та постачальниками не лише України, а й країн Азії та Європи.

Канцтовари стали необхідністю у багатьох галузях промисловості та у повсякденному житті людей. Вони полегшують роботу, навчання, творчі пориви. Але вибір якісного канцелярського приладдя, яке є провіреними та нешкідливими досить складний, оскільки ринок наповнений великою кількість несертифікованих товарів, які є навіть не завжди дешевшими. Якщо вам потрібні канцтовари для офісу, дому, школи, бухгалтерії чи інших потреб і ви хочете заощадити час та придбати їх за вигідною ціною, то наш інтернет-магазин Кадр саме для вас.
ТМ Alligator
Ми намагаємось завжди підтримувати широкий асортиментний ряд товарів, який би охоплював повний спектр канцелярського приладдя для школи та офісу. Особливу увагу приділяємо якості та безпечності продукції, яку продаємо. Саме тому на весь товар завжди є сертифікати якості, які ви можете побачити на нашому сайті. Завжди враховуємо думку, потреби та бажання кінцевого покупця. Також особисто здійснюємо доставку замовленого товару для оптових покупців.
--> test